Oblek

U nás si můžete vybrat Prohlédněte si náš katalog obleků

Classic premium

36 000Kč

Exclusive

42 000Kč

Luxury

od 52 000Kč


Smoking sluší každému muži a dělá z muže opravdového elegantními charismatickeho MUŽE. 

Šijeme pro Vás na míru a najdeme styl, který Vám dokonale padne. 

 

Oblek, který zaručeně padne

Používáme luxusní italské, francouzké, anglické a belgické latky. Všechny naše obleky poctivě vyrábíme v naší dílně.

Náš zákaznický servis si zamilujete!

 

Doba, kdy jste museli hledat oblek, který by Vám padnul je pryč. U nás si vezmeme Vaše míry a můžete tak mít jistotu, že Vám bude vše skvěle sedět. Žádná sériová výroba, vše bude navrženo přesně pro Vás. Skladem máme více než 600 látek.

 

Všechna saka a kalhoty šijeme tak, že vnitřní části oděvů obsahují záložky, díky kterým Vám můžeme sako či kalhoty kdykoliv rozšířit.

 

Oblek vytvarujeme tak, aby vám dokonale seděl. Všechno ostatní je jen na vás a výslednou podobu si můžete vyladit do posledního detailu. Na konci stojí unikátní a osobitý oblek, který vám „padne jako ulitý" a ve kterém se budete dokonale cítit.

 

Zhotovení obleku na míru zaručuje komfort v každé situaci. Pokud se svěříte do našich rukou, můžete se spolehnout na profesionální servis od prvního stehu až do finální podoby obleku. Naši krejčí mají více než dvacetiletou praxi v oboru, a to Vám zaručuje vysokou úroveň krejčovského vypracování, které splňuje ta nejnáročnější kritéria.

 
Nabízíme mnoho  látek

100% Vlna, bavlna, moher, kašmír, hedvábí, alpaka, vikun 

Expresní doba dodání

Do 4 pracovních dnů vč. jedné zkoušky

Styl podle Vás

Jednořadový, dvouřadový, smoking, frak...

Klopy

Volitelné barvy a tvary klop

Monogram

Možnost vyšití vlastního monogramu


Jak to probíhá

Domluvte si termín schůzky, která zabere necelou půlhodinu, na které Vám poradíme se správným výběrem střihu, látky a vezmeme Vám míry. Do 1 týdne budete mít hotový oblek. Oblek si u nás vyzkoušíte a případně oblek ještě na počkání upravíme tak, aby Vám vše dokonale padlo


Proč oblek od nás?

Podšívka halhot

Všechny naše kalhoty jsou dodávány s vnitřní podšívkou, která zvyšuje odolnost kalhot a je příjemná na dotek.

Dvojité prošití sedu

Dobře víme, v jaké části jsou Vaše kalhoty nejvíce zatěžovány, proto zvyšujeme jejich odolnost zdvojeným prošitím v oblasti sedu a rozkroku.

Ochranné pásky na nohavicích

Tato dodatečná vrstva látky zabraňuje rychlému opotřebení okraje nohavic a zároveň svou vahou přispívá k udržení dokonalého tvaru Vašich kalhot v každém okamžitku.

Speciální záložky

Vnitřní části našich sak a kalhot obsahují speciální záložky, díky kterým máte možnost náš oblek na míru kdykoliv v budoucnu rozšířit, pokud se zvýší Vaše váha a budete větší sako či kalhoty potřebovat.

Obleky na míru

Pánský oblek na míru je vizitkou úspěš­ného muže! Oblek na míru stojí na samém vrcholu pán­ského krej­čov­ského řemesla. Pokud si obléknete oblek, sako, kalhoty nebo košili z našeho krejčovství, budete se cítit pohodlně a sebevědomě díky perfektně padnoucímu střihu. Váš oblek odráží Vaši individualitu. Jdeme s dobou a tak využíváme nejnovější technologie s italskou tradicí a nejvyšší kvalitou látek.

Abi Totre Paris představuje luxusní technologie výroby pánských obleků na míru Made to Measure z látek předních francouzských, belgických, italských a anglických výrobců: Dormeuil, Scabal, Drago a Holland & Sherry. Kromě tradičních látek od našich prvotřídních dodavatelů pro Vás máme připraven výběr z exkluzivních látek věhlasné kvality, které však neztrácejí na své univerzálnosti či pohodlí.


Používané látky